TURNIEJ SPORTOWO-REKREACYJNY "KLASA NA MEDAL"
      W dniach 18 i 19 kwietnia 2005 roku, w naszej szkole odbyła się inauguracja II edycji turnieju sportowo – rekreacyjnego ,,KLASA NA MEDAL”.
      W pierwszym dniu o miano najlepszej klasy, w sportowych potyczkach wzięły udział klasy pierwsze, w drugim klasy drugie. Każdą z klas reprezentował zespół składający się z 4 dziewczynek, 4 chłopców i 2 rodziców (mamy i taty).
      Wśród gorącego dopingu kibiców i wielkiego zaangażowania sportowego dzieci i rodziców tytuł ,,KLASY NA MEDAL” spośród klas pierwszych wywalczyła klasa I a, zaś wśród klas drugich klasa II a , której przechodni medal uroczyście wręczyła zwycięska klasa poprzedniego roku – I c. Wszyscy uczestnicy świetnie się bawili, przysparzając nam wiele emocji i radosnego nastroju.